E kemi parë shpesh të veshur provokative por jo edhe në bikine Që prej pas lindjes, këngëtarja Vesa Luma ka hezituar ta ekspozoi trupin e saj por jo edhe kësaj here.

Ajo në një foto të postuar në Instagram ka treguar linjat e saj seksi, duke pozuar në bikini. Por edhe kësaj here, Vesa e ka mbuluar pjesën e gjoksit, duke ekspozuar më shumë të pasmet e saj në formë.

Vesa, tashmë është nënë e një djali derisa është e martuar me producentin dhe reperin Big Basta, shkruan Express. Ajo ka publikuar edhe një këngë kohë më parë, derisa prej kohës që është bërë nënë ka treguar se është një nënë e përkushtuar.