Modelja angleze e Playboyt, April Summers, është një nga më të përfolurat nga tifozët e Interit kur vjen puna te vajzat e bukura.

Pas rikthimit të Roberto Mancinit në klub nga Milano, modelja e shfrytëzoi këtë gjë që t’i sigurojë vetes vëmendje jashtë Anglisë dhe ia arriti.

Ajo sot ndiqet nga shumë tifozë të klubit italian në rrjetet sociale.

Summers ka përditësuar llogarinë e saj me disa fotografi mjaftë të nxehta, që mund t’i shikoni më poshtë.