Reperi i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e skenës si Stresi është përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen misterioze me vajzën që nuk ia zbuloi kurrë fytyrën në fotot që postonte në profilin e tij në Instagram.

Nuk ka patur kurrë ndonjë deklaratë konkretë nga ana e  tij në lidhje me vajzën që i rrëmbeu zemrën e më pas ia theu. Ata nuk kanë shumë kohë që janë ndarë dhe lajmin e bëri vetë të ditur rreperi e anë të Instastory-ve që publikonte në Instagram.

Në mesazhet që shkëmbenin ajo e thërriste reperin “dashuria e jetës sime” dhe nga foto e siguruara ekskluzivisht për JOQ.al, duket se çifti kanë qenë me të vërtetë shumë të dashuruar.

Keisi Buzhani quhet e shtrenjta e Stresit, një vajzë simpatike identiteti i së cilës u zbulua për redaksinë tonë nga burime të sigurta.