Pas publikimit të këngës së saj të fundit “Benzina”, moderatorja Luana Vjollca ka nisur turin në qytete të ndryshme të Kosovës, ku ka performuar live.

Por ndërsa ishte duke performuar, një fans  i ka kapur dorën dhe nuk e lëshonte. Luana ka vijuar të këndojë ndërkohë që ulërima përveç këngës.

Më pas kanë ndërhyrë truproja që fansi të lëshonte dorën e Luanës dhe ta linte atë të vijonte këngën.