Aribtri shqiptar i FIFA-s, Enea Jorgji, është caktuar për të gjykuar nesër takimin e turit të dytë eliminator të Champions League mes BATE Borisov dhe Alashkert.

Ndeshja mes skuadrës bjelloruse, BATE Borisov dhe ekipit nga Armenia, Alashkert, do të zhvillohet pasiten e nesërme në orën 19:30 në stadiumin “Borisov Arena”.