Dy turist britanik u nisen lakuriq u kapën lakuriq në një plazh të Tajlandës dhe u arrestuan pasi u kapine dhe duke bërë seks.

çifti kishin hyrë së bashku në ujë në qendër të plazhit ku edhe ka pasur shumë njerëz përreth, transmeton Indeksonline.

Njerëzit të cilët kishin qenë aty ishin shokuar nga ta dhe kanë lajmëruar policinë, të cilët arritën shumë shpejt në vendin e ngjarjes dhe u detyruan të dalin nga  uji.