Dorina Mema, i ka qëndruar besnike deklaratës së saj, sipas së cilës personazhi që do donte ta sillte në formë është këngëtarja Enca “pasi e ka halë në sy dhjamin e saj”.

Në një intervistë për “Thumb”, Dorina është shprehur se do ta kishte shumë të lehtë që të dobësonte Encën, por kjo gjë varej nga vullneti që do të kishte këngëtarja.

Gazetarja: I qëndron ende idesë se do ta prisje me gërshërë Encën?
Dorina: Patjetër që po. Do e kisha të lehtë ta sillja në formë Encën, por nuk e di a do kishte fuqi Enca.

Global

E pyetur se cilët nga personazhet të publikut shqiptar kanë trupin më të bukur, bodybuilder-ja e parë femër në Shqipëri tregon se i pëlqen trupi i Dafina Zeqirit, Ledri Vulajt, Alban Ramosaj, si dhe vlerëson format e këngëtares vlonajte Poni, e cila është dhe nënë.

“Më pëlqen Ledri Vulaj, Alban Ramosaj, Dafina Zeqiri me aq sa kam parë në një videoklip por dhe Poni, ajo është bërë dhe nënë”, shprehet Dorina.

T mobile In article [4]

Dorina Mema ka rrëmbyer plot pesë trofe në karrierën e saj, dhe duket se do të mbeten aq.

Bukuroshja shprehet se nuk do të jetë më pjesë e garave, por do vijojë të jetë në këtë sport, tashmë në rolin e juristes.