Kur nuk ju pëlqejnë kritikat, klikoni mbi butonin “block”.

Të paktën kështu e ka gjetur zgjidhjen Donald Trump, sa i përket postimeve të bukuroshes Chrissy Teigen, të dielën që shkoi.

Trump kishte shkruar në Twitter “Është shumë pikëlluese që Republikanët, madje edhe disa që ia dolën në shpinën time, bëjnë shumë pak për presidentin e tyre”

E pikërisht këtu Chrissy kishte komentuar “Lollllll askush nuk të pëlqen”, gjë që siç duket ishte mjaft për Trump dhe e bllokoi atë në rrjetin social Twitter.