Tifozët e Milanit kanë bërë zgjedhjen e tyre, duke i thënë jo Leonardo Bonuccit si kapiten dhe duke zgjedhur Giacomo Bonaventurën si të preferuarin e tyre për të mbajtur shiritin prestigjioz.

Ky ka qenë rezultati i sondazhit të bërë nga “Calciomercato.com”: 58% për Bonaventura, 31% për ish-mbrojtësin e Juventus-it, 4% për Romagniolin dhe Donnarumën, 3% për blerjen tjetër të re, ish-lacialin Lucas Biglia.

Loading...