Mbrëmë në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë, janë arrestuar dy meshkuj.

Në raportin policor thuhet se të njëjtit, pas një mosmarrëveshje kanë therur me thikë dhe kanë rrahur viktimën mashkull.

Viktima gjendet në QKUK për tretman mjekësor dhe gjendja shëndetësore e tij është e rëndë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Global