Këto ditë, kur temperaturat janë ngritë, artistët tanë kanë zgjedhur bregdetet dhe pishinat për tu freskuar.

Në mesin e tyre, edhe Adelina Tahiri vendosi që në pishinë të largojë temperaturat e larta.

Në llogarinë e saj në Instagram, Adelina ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me bikini, pranë pishinës ku ka marrë një pozë seksi.

Këngëtarja së fundi ka publikuar projektin ‘Dale Kadale’, e cila u pëlqye nga publiku.