Presidenti i ri Ilir Meta ka folur për takimin e ftohtë pak sekondësh që zhvilloi sot me kryeministrin Edi Rama, në Presidencë.

I ftuar në emisionin “Top Styory”, Meta u pyet lidhur me këtë.

“Kishte shkëmbim duarsh, po jo shikim”, tha gazetari Sokol Basha, ndërsa Meta shtoi:

“E pashë dhe më duket se me pa”.

Kreu i shteti shtoi: “Që nga ora 18:00 kam lënë 25 vitet e mia parlamentare, politike, partiake, do jem bashkëpunues me të gjithë.  Dhe absolutisht që jam i hapur për të bashkëpunuar me Ramën dhe gjithë faktorët politikë”.

T mobile In article [4]