Supermodelja e famshme tashmë e njohur në mbarë botën, Angela Martini ka nisur pushimet në Romë, të Italisë, aty ku dhe ka postuar një fotot mjaft provokuese.

Mesa duket Angela, e cila prej kohësh po jeton një histori të bukur dashurie me të dashurin e saj miliarder, ka menduar që disa ditë të ndalet edhe në Itali.

Roma është destinacioni i parë i Angelës, ku pritet që dhe ajo tu bashkohet VIP-ave që zgjedhin Jugun e Italisë për të kaluar pushime…pse jo dhe bregdetin shqiptar.