Super-modelja me famë botërore kopjon Elvana Gjatën (FOTO)

Spread the love

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të famshme në botë.

Padyshim që jo pak veta edhe në vendin tonë e njohin emrin e super-modeles Cindy Crawford. Disa orë më parë ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën duket tërësisht si këngëtarja Elvana Gjata në ndarjen e çmimeve “Grammy”.

Ndër shumë komentues sheh emra shqiptarë që i shkruajnë modeles se ajo po kopjon këngëtaren Elvana Gjata, për shkak të ngjashmërisë që kanë dy fustanet.


Spread the love