Neymar vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, që raportohet se luajti “El Clasicon” e fundit.

Para “El Clasicos”, mediat spanjolle raportojnë se Neymar është parë i vetëm në qendrën stërvitore të Barcelonës, teksa Messi dhe Suarez ecnin së bashku.

Në të kaluarën, MSN-ja ka qenë e pandashme, por duket se këto janë sinjale të qarta se ai do të transferohet te Paris Saint Germaini.

Global