Ishte në Strugë pasi kishte një koncert. Por, atje, Ledri Vula është mahnitur me përcjelljen që ia kanë bërë fansat e tij.

Ai në Instastory ka hedhur ca video ku shihen se disa në rrugë dhe disa në veturë po këndonin dhe dëgjonin këngët e tij.

“Struga e çmendur” ishin shkrimet e lënë këtyre videove.