Luciano Spalletti edhe një herë tjetër ka folur për Ivan Perisic

Mediat angleze dhe italiane janë të binduar se anësori kroat, Ivan Perisic do të largohet gjatë kësaj vere nga Inter për të kaluar në Manchester United.

 Por, pavarësisht këtyre lajmeve, Perisic sot ka udhëtuar me pjesën tjetër të skuadrës për turneun e Azisë.

Trajneri Luciano Spalletti ka thënë se Perisic ka një problem, por me dhembët e tij.

“Perisic? Do të gënjeja për të, por ai ka një problem me dhembët e tij. Tifozët duhet ta dinë të vërtetën”, tha Spalletti.