Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi sot ka një ditë shumë të veçantë.

Ajo po feston ditëlindjen e saj të 32-të.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Tuna përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Snapchat.

Në këtë fotografi shihet një emoji me torte me të cilën Tuna i uron vetës ditëlindjen.

Sigurisht deri më tani kjo ditëlindjen për Tunën do të jetë më e veçanta, pasi që është hera e parë që feston së bashku me djalin e saj Tianin dhe bashkëshortin Patrisin.