Këngëtarja e talentuar shqiptare, Silva Gunbardhi publikoi klipin e saj më të ri “I love you”.

Në këtë klip ajo shfaqet me forma mjaft të kuruara. Në këtë klip Silva vjen në një bashkëpunim me bashkëshortin e saj Dafi dhe gjithashtu me Dj.Aldon e njohur.

Edhe Gunbardhi i është bashkuar artistëve të cilat kanë zgjedhur të vijnë sezonin e verës me produksione të reja muzikore.