A keni provuar ndonjëherë të zhdukni lythat, puçrrat apo kallot që ju shkaktohen?

Virusi Papilloma që shkakton lythat tek njerëzit është ai që shkakton puçrrat, lythat apo kallot, përcjell lajmi.net

Ekzistojnë mjekime natyrale për heqjen e tyre:

Vaj Ricini, i njohur si Castor Oil – efektet e tij shihen pas rreth 3-4 javësh.

Lëng patateje.

Një përzierje e mjalitit dhe e lëngut të qepës.

Për përdorimin e tyre, shikoni videon më poshtë: