Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, e filloi sezoni verore me këngë dasmash.

Ajo publikoi sot këngën e saj më të re ‘Mire po lujka nusja e vjehrra’, të cilën e ka shoqërua r edhe më një videoklip.

Vlen të theksohet se videoklipi ka pjesë edhe të një dasme, ku pikërisht vallëzojnë nusja dhe vjehrra.