Këngëtarja Eni Koçi feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale çaste nga festa e saj e ditëlindjes në të cilën janë të pranishëm miq dhe të afërm të saj.

Nuk ka munguar në këtë festë motra e saj, këngëtarja Greta Koçi dhe gjithashtu këngëtari Genc Prelvukaj, për të cilin dyshohet se është në një lidhje me Enin. Në videon e publikuar nga Eni, Genci dhe Greta janë më afër sesa pjesëtarët e tjerë të festës./Express