ajza e këngëtares Eli Fara, Marina duket se është mjaft e zhgënjyer nga meshkujt, sa u dedikon dhe postime në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”, Marina Fara duket se ka shpërthyer dhe ka ndarë një foto me një mbishkrim mjaft të guximshëm.

Nuk kam nge te merrem me një mashkull që nuk sillet si i tillë, kam vetë p*** dhe s’dua të kem dhe një tjetër”, shkruan Marina Fara në Instagram.

Nga kush e kërkon vallë burrërinë Marina?