Ajo është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin e saj të veçantë.

Armina Mevlani ka surprizuar këtë fundjavë me fotot e publikuara në plazh. Nuk ak dyshim që duket e bukur por ka diçka që bie më shumë në sy.

Gjoksi i saj bombastik dhe rrobat e banjos që mundohen të mbajnë gjoksin e saj që është gati të shpërtheje. Edhe me këto foto Armina ja ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes