Blogerja shqiptare ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit.

Ajo ka guxuar të postojë një foto ku nxjerr në pah të pasmet e saj.

Edhe pse është diskuatuar gjithmonë se ato lënë për të dëshiruar dhe ai që dominon është gjoksi i saj bombastik, sërish Armona ka preferuar të qëndrojë e zhveshur nga komplekset.