Armina Mevlani është një personazh që gjithnjë tërheq vëmendjen e show-bizit shqiptar.

Kjo gjë vjen edhe për shkak të popullaritetit të familjes së të dashurit të saj, djalit të ish-presidentit Berisha.

Së fundmi blogerja e njohur ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagram, ku shfaqet duke kërcyer belly-dancing bashkë me një balerinë.

Armina tregon se nuk i ka rezistuar dot kësaj muzike dhe ka nisur të shoqërojë balerinën që i kërcente në tavolinë.

 

When you cant eat your food when somebody is #bellydancing but you bellydance too ?! #fresh

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Let the #sundays be like …?.Skirt/Dress @wolford at Wolford Tirana. #natural #naturaleza

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on