Neymar u shfaq mjaft miqësor me Paul Pogban dhe Jose Mourinhon para ndeshjes mes Barcelonës dhe Manchester United.

Për më shumë, shikojeni reagimin e Neymar në videon e mëposhtme.

https://www.youtube.com/watch?v=sFCVp_8tpDQ