“Ajo” quhet kënga mes reperëve Majk dhe Getoar Selimi.

Ky projekt i lansuar vitin 2016, u pëlqye shumë dhe mori miliona klikime në Youtube, shkruan lajmi.net

Por, vijën melodike dhe muzikën e kësaj kënge e kanë kopjuar dy këngëtarë serb.

Boris Dali dhe Elena Velevska në mars të këtij viti kanë sjell këngën “Shte si moya” që në shqip nënkupton “Ti je i imi” e që ka të njëjtën muzikë!

Për më shumë gjykojeni vet në linqet më poshtë!

T mobile In article [4]