Gëzuar 25 vjetorin e lindjes Selena Gomez!

Këngëtarja dhe aktorja festoi ditën e veçantë të shtunën mbrëma e rrethuar nga miqtë e saj më të ngushtë, transmeton Klan Kosova.

Ajo shfrytëzoi edhe Instagramin për të ndarë disa fotografi nga festa.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë. Nuk mund të isha më e bekuar se kaq. Shumë prej jush nuk e kupton se sa do të thotë kjo për mua”, shkroi Selena nën një foto

T mobile In article [4]
Global