Jessica Alba ka shijuar një tjetër ditë në plazh, derisa është në Hawaii me familje.

36 vjeçarja e cila e ka njoftuar shtatzëninë e tretë javën e kaluar, është shfaqur seksi në bikini në fundjavë dhe ka treguar për herë të parë barkun e fryrë,

Ajo dukej e mahnitshme derisa vërehej barku i fryrë, megjithatë nuk ka humbur linjat seksi trupore.

Aktorja po pushon bashkë me burrin e saj 38 vjeçar Cash Warren dhe fëmijët Honor dhe Haven.