Ajo u rikthye në Ibiza, ku objektiv kryesor ka që të ushtrojë pasionin që ka për muzikën duke miksuar tinguj për pushuesit në resortet e famshme spanjolle.

E duke iu përshtatur klimës dhe për t’u shpëtuar temperaturave të larta të këtyre ditëve që kanë kapluar gjithë Mesdheun, Demi Rose u kamuflua me bikinit nën hijen e pemëve dekorative të hotelit ku po pushon.

Para Ibizas, 22-vjeçarja shijoi disa ditë pushime edhe në ishujt grekë.