Ndeshja mes Yjeve të MLS dhe Real Madridit duket të jetë më shumë se miqësore.

Bastian Schweinsteiger, Sebastian Giovinco, David Villa dhe Kaka janë katër emrat e mëdhenj që do të paraqiten për Yjet e MLS kundër Real Madridit.

Yjet e MLS do të luajnë miqësore me Real Madridin në Chicago me 2 gusht, transmeton Gazeta Express.

Ja formacioni sipas Goal: