Nga  Meksika Sara Sampaio befason fansat me imazhet e saj të nxehta.

Modelja e Victoria Secret e cila ndodhet në ujërat e kristaltë dhe të pastër dhe rërën e bardhë, ajo ka postuar një foto të pushimeve në Tulum këtë javë.
Në një foto madje 26-vjeçarja duket se është në një relaks të plotë pushimesh, teksa pozon topless.