Sapo ndodhi një aksident ne rrugën Tetovë Shkup. Siç shihet vetura është rrotulluar dhe mësohet se ka të lënduar. Policia është më vendin e ngjarjes dhe po merr masa për të zbardhur aksidentin./TetovaSot/

Për më shumë informacione TetovaSot do ju sjell në orët në vazhdim.