Blogerja e njohur Aurela Hoxha, ka folur hapur në studion e “Zonë e Lirë” ku zbuloi një ndodhi jo dhe aq të bukur nga fëmijëria e saj.

Aurela rrëfeu sesi kur ishte e vogël tentoi të mbyste veten në lumë.

“U nisa, por më kthyen në mes të rrugës. Ishte hera e parë dhe e fundit që kam tentuar. Ishte vetëm një kërcim, pasi kërcime të tilla bëja herë pas herë”, u shpreh ajo.