E mbani mend bukuroshen nga Elbasani që u bë e famshme pasi rrahu një djalë?

Po, Trejsi Sejdini, që është gjithashtu dhe ish-konkurrente e “Miss Universe”. Së fundmi ajo ka “mposhtur” rrjetet sociale me fotot e saj që i ka postuar në profilet në Instagram dhe Facebook.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj, që i nxjerrin në pah linjat trupore.