Cristiano Ronaldo vazhdon të shijojë pushimet e tij me familje

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ende nuk ka thënë asnjë fjalë rreth të ardhmes së tij, por vazhdon të shijojë pushimet me familje.

Ai ka publikuar një foto me tre fëmijët e tij, Cristiano Jr. dhe dy binjakët, Eva dhe Mateo.

Ronaldo në duar mbante djalin Mateo, ndërsa Cristiano Jr. motrën e tij, Eva.

“I bekuar”, ka shkruar shkurt Ronaldo në Twitter.