Cristiano Ronaldo e ka lutur Neymarin që të mos i bashkohet PSG-së, por të shkojë në Manchester United, shkruan Diario Gol.

Dy lojtarët kanë qenë në kontakt përmes Whats App-it dhe kanë folur për kalimin e Neymar tek anglezët.

Ronaldo, besohet t’i ketë thënë brazilianit se lëvizja drejt PSG-së do të jetë një hap prapa në karrierën e tij dhe ka insistuar që ai të bëhet pjesë e lojtarëve nga Old Traford

Loading...