Ronaldo është duke i kaluar pushimet me Georginan në Ibiza

Cristiano Ronaldo së bashku me Georgina Rodriguez dhe familjen e tij, janë duke i kaluar pushimet verore në Ibiza, bën të ditur AS.

E përditshmja madrilene ka publikuar disa foto të CR7 së bashku me familjen, i cili po argëtohen para se të kthehet me ekipin në përgatitje për sezonin e ri, nëse veç do të qëndrojë në Madrid, duke parë spekulimet e fundit se dëshiron të largohet, për diçka që edhe më tej hesht portugezi.

Ajo që ra në sy ishte barku i Georginas, që tani më nuk ka dyshime se ajo është shtatzënë.