Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora është një nga emrat më eminent në tregun e muzikës ndërkombëtare.

Së fundi, Rita ka publikuar projektin e saj më të ri me titull ‘Your Song’, ndërsa këto ditë po e shijon suksesin e këngës, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë e angazhuar në koncerte dhe intervista, për të cilat i duhet angazhim shumë i madh.

Mëngjesin e djeshëm, Rita e nisi herët duke u përgatitur, ku publikoi një imazh duke vënë gjoksin në kamerë.