Rihanna ka marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në premierën e filmit “Valerian and the City of a Thousand Planets” në Los Angeles.

Në film ajo do të luaj rolin e një alieni të quajtur Bubble.

Rihanna e ka dhënë informacionin përmes rrjeteve sociale Instagram dhe Facebook.

Gjithashtu të pranishëm ishin edhe yjet Aymeline Valade, Kris Ëu dhe regjisori Luc Besson.

Rihanna ka shkëlqyer me veshjen e saj nga Giambattista Valli couture, take nga Manolo Blahnik dhe bizhuteri Chopard.