Rihanna ka gjetur dashurinë, apo më të fundit bashkim me biznesmenin arab Hassan Jameel.

Një burim ka treguar ekskluzivisht për Us Weekly se çifti që është fotografuar në Ibiza në qershor “kanë qenë në lidhje prej disa muajsh”.

Interpretuesja e “Wild Thoughts” dhe biznesmeni janë zënë bashkë në pishinë në villen e saj më 26 qershor.

Çifti janë parë tejet të lumtur në ato pushime që kanë kaluar.