Rama, Eni dhe Greta publikojnë foto bashkë, bëhet ‘’nami’’ në rrjetet sociale

Spread the love

Një ditë më parë, kryeministri Rama ‘’tronditi’’ simpatizantët e PD me foton krahë të Enit dhe Greta Koçiit.

Pasi iu mori shenjën e dy gishtave, Rama iu ka rrëmbyer edhe dy motrat bukuroshe, kengetaret Koçi, mbështeteset e deklaruara të PD-së.

Por këtë foto e ka shpërndarë në profilin e saj në Facebook edhe Eni Koçi. Kjo e fundit, pasi  bëri këtë publikim, komentet negative vërshuan.

Ajo që bie në sy janë replikat mes një profili që mban emrin “Frpd Dega Tropoje” dhe komentuesve të tjerë, të cilat mund t’i shihni më poshtë:

 


Spread the love