Lori Hoxha, e njohur si trashëgimtarja e Top Channel më shumë se sa si blogere, tashmë ka bërë të ditur se i ka nisur  ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Italinë.

Lori ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale disa nga peizazhet më të bukura nga vendi ku pushon. Ajo ka shkuar në Capri, një nga ishujt më të preferuar të pushuesve të huaj.