Është e vështirë të mbash një lidhje të fshehtë në një vend të vogël, siç po tentojnë të bëjnë çifti Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj.

Në disa fotografi të siguruara nga Magazina vërtetohet se Luana tashmë ka nisur një lidhje me Krenarin.

Krenari gjatë ditës së djeshme ka festuar ditëlindjen, ndërsa Luana kishte përgatitur një surprizë për të bashkë me një torte në formën e një veturë luksoze.

Luana kishte mbledhur disa miq të afërt të tyre mbrëmë për ta befasuar personin e zemrës, ndërsa ishte kërkuar që kjo festë të mbetet private.

Magazina ka siguruar fotografi nga festa, ndërsa shihet se ata janë argëtuar nën ritmin e këngëve popullore.

Kujtojmë, që Krenar Çoçaj ka qenë në lidhje dashurie edhe me këngëtaren Dafina Zeqiri.