Ndonëse djali i saj Rob Kardashian po përballet me probleme në jetën martesore, nëna e tij Kris Jenner, nuk do t’ja ndjen fare.

Rob kohëve të fundit akuzoi tashmë ish-të dashurën e tij Blac Chyna për tradhti, duke thënë se fjeti me burra të tjerë dhe përdori atë vetëm për para, Jenner e cila është 62 vjeçare, aspak nuk prishi pushimet e saj me të dashurin Corey.

Nëna e famshme Kris, po ndante kohe të veçantë me të dashurin e saj duke u shoqëruar në Portofino të Italisë.

Çifti që ka një diferencë të madhe moshe ndaj njëri tjetrit, janë parë duke gëzuar një shëtitje romantike në mbrëmjen e së dielës, pas ngopjes nga një darkë romantike në rivierat italiane