Prezantuesja Liberta Spahiu ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në Instagram me pozat e fundit. Ditë më parë, Spahiu ka qenë me pushime në ishullin e largët të Mauritiusit.

Së fundmi, prezantuesja e “Prive” ka publikuar disa imazhe të tjera ‘të nxehta’, ku fokus për të kësaj radhe ka qenë ekspozimi i gjoksit.

Në fotografitë e publikuar së fundmi në InstaStory, Liberta shfaqet pa sutjena, teksa provokon me gjoksin e saj seksi.

Sa i përket statusit emotiv, ajo vazhdon të mbetet beqare, dhe deri më tani nuk është ekspozuar pranë ndonjë mashkulli.