Albana Osmani është një nga femrat më të përfolura shqiptare. Prej vitesh pjesë e ‘Top Channel’ ku nisi dhe zhvilloi karrierën e saj, moderatorja dhe artistja pak kohë më parë themeloi fondacionin ‘Ti je një luledielli’ e cila mblodhi mijëra euro në ndihmë të fëmijëve me sëmundje gjaku.

Pas fushatës intensive të bamirësisë, Osmani disa ditë më parë u nis me pushime në Maltë ku publikoi disa foto provokuese dhe sensuale.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar një tjetër foto nga këto pushime në jaht krah Cristiano Ronaldos. Në pamje të parë duket sikur ylli i futbollit është duke bërë një selfie me moderatoreen, derisa lexon diçiturën ku Osani falenderon mikeshën e saj për photoshopin me sens humori.