Einxhel Shkira është një ndër prezantueset më të bukura dhe seksi shqiptare,pasi një nga pikat më të forta të saj është trupi me forma bombastike.

Por së fundmi duket se jo gjithçka ka shkuar mirë për të. Madje është konfrontuar me mesazhe me një ndjekëse në rrjete sociale.

Ndjekësja është shprehur për kilet e tepërta të Einxhel dhe mesa duket kjo e fundit nuk është ndjerë mirë nga këto fjalë. Madje ka vendosur të publikojë edhe bisedat mes tyre. Ja bashkëbisedimi i modetores dhe ndjekëses së saj.