Këngëtarja Filloreta Raçi ditë më pare kishte paralajmëruar projektin e saj më të ri me titull ‘Limonat’.

Përmes rrjetit social Instagram, Fifi kishte bërë të ditur se kënga e saj më e re do të publikohet sot.

“Limonat” sapo është publikuar, këtë këngë Fifi e sjell me videoklip dhe është punuar nga MaxProductional.

Kënga e fundit e Fifit ishte ‘Dope’ e publikuar në maj të këtij viti, ndërsa tani ajo solli projektin e ri “Limonat”.